Čistenie klimatizácii

Zariadenie slúži na dezinfekciu pomocou ozónu O3 , ktorý rýchlo a účinne ničí 99,9% zdravotne závadných baktérií, vírusov a plesní. Jeho kompaktné rozmery a odolné prevedenie ho predurčujú na všestranné použitie a aj pre firmy.

Zariadenie od firmy Magneti Marelli má robustnú konštrukciu a je vhodné pre firmy s väčším počtom vozidiel a profesionálne nasadenie. Pre autoservisy, čistenie vozidiel a klimatizácie alebo autoservisy, ale aj pre spoločnosti prepravujúce pasažierov, kde dochádza k častému znečisteniu interiéru. Je však aj vybavený na čistenie vody a bazénov.

Ozón ničí baktérie, vírusy, plesne a ich spóry a iné organizmy. Vyznačuje sa výnimočne silnými oxidačnými vlastnosťami a vďaka veľkosti svojej molekuly má schopnosť prenikať do všetkých miest a pórov materiálov.

Ozón tiež ničí znečistenie chemického pôvodu spôsobené chemickou reakciou plastov, kobercov, izolácií, farieb a lakov. Zamedzuje vzniku organických a anorganických pachov, ničí nositeľov takéhoto zápachu.

S Ozon Makerom už nepotrebujete investovať do dalších chemikálií, k činnosti potrebuje len elektrický zdroj.

Ozon Generátor produkuje plyn ozón, ktorý sa používa na desinfekciu. Dostane sa sa skoro všade, aj na miesta, kam nedosiahnut tekuté chemické prostriedky. Ozón sa výborne hodí na čistenie interiérov, vozidiel, klimatizácií alebo na úpravy vody na pitie alebo v bazénoch. Výkonný ozon generátor je predpokladom aby sa dosiahla kritická koncentrácia ozónu, keď dochádza k spomínaným účinkom. Na trhu sú menej výkonné zariadenia, ktoré potrebné výkonnostné parametre nedosahujú. Optimálny výkon ozon makera je minimálne 200 mg ozónu za hodinu.

Balenie so zariadením obsahuje aj potrebné vybavenie na čistenie vody.

Technické údaje

Produkcia ozónu 250 mg/hod.
Výkon pumpy 3 litre/min.
Časovač 15/30/60 minút
Príkon 18W
Elektrický prúd 230V
Rozmery 320 x 220 x 95 mm